Легальна робота в Європі

Токар в Польщі

Найдено 0 вакансий
Нічого не знайдено.

Знайти високооплачувану роботу токарем в Україні практично не реально. Але наша компанія пропонує фахівцям цього напрямку відмінну альтернативу - працевлаштування за кордоном. На нашому сайті зібрано понад 10 вакансій роботи токарем у Європі українцям без візи. Це чудова можливість значно збільшити свій дохід, а також отримати новий досвід. Окремі фахівці переїжджають у Польщу та інші європейські країни на тривалий період і навіть мають кар'єрний ріст.

Робота токарем в Польщі по безвізу
"АМ Лінгвіста" пропонує фахівцям-токарям різного рівня кваліфікації хороший вибір вакансій. З нашою компанією ви доберете собі роботу, яка буде відповідати Вашим професійним навичкам та фінансовим побажанням. У нас є вакансії, у яких нарахування оплати залежить від вироблення або від часу роботи. Ставка за годину коливається від 13 до 30 злотих. Роботодавці, з якими ми співпрацюємо, - авторитетні заводи й підприємства в Польщі, де добре ставляться до своїх працівників і є комфортні умови для праці. Житлові питання, оформлення страховки, зарплатних карт - у всьому цьому вам обов'язково допоможуть. За умови плідної співпраці можливе подальше продовження трудового контракту. Ми пропонуємо українським токарям легальну роботу на хороших умовах.

Не пропустіть свій шанс
Якщо вас зацікавили наші вакансії, тоді надсилайте своє резюме або залишайте заявку на сайті. Наші менеджери зв'яжуться з вами якнайшвидше. Ви отримаєте всі необхідні консультації та комплексну допомогу на всіх етапах працевлаштування.

Задати питання
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 363 40 64
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27