Легальна робота в Європі

Актуальні вакансії на СТО

Найдено 1 вакансий
Польща
Чоловікам
до 50 років
Вимагається

600 USD - 1100 USD

600 EUR - 900 EUR

17500 грн - 29900 грн

2400 PLN - 4100 PLN

Автослюсар
Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання

Актуальні вакансії на СТО


Роботи на СТО багато як в Україні, так і за кордоном. Істотною перевагою другого варіанту можна назвати високу зарплату і більш комфортні умови праці. Зваживши всі «за» і «проти», все більше людей відправляються на пошуки роботи за кордон. Наша компанія сьогодні зібрала найрізноманітніші вакансії на СТО за кордоном.

Яка робота на СТО за кордоном актуальна сьогодні?
 

Вакансії на СТО в Європі пропонуються досить різноманітні. Крім звичайних автослюсарів і автомеханіків, попитом користується цілий ряд спеціальностей:
• рихтувальник;
• шиномонтажник;
• автомаляр;
• автоелектрик;
• майстер-ходовик і інші.

Крім популярних і поширених професій, нерідко шукають і більш рідкісні напрямки. Наприклад, за кордон не складно знайти роботу реставраторам старих авто або ж колорист. В європейських країнах вакансії на СТО для українців зустрічаються постійно. Станції техобслуговування і різні майстерні є в кожному, навіть невеликому місті, і штат співробітників багатьох з них регулярно поповнюється нашими співгромадянами.

Робота на СТО за кордоном: плюси і мінуси
 

Найбільшим плюсом працевлаштування на СТО саме за кордон є висока зарплата працівників. Особливо це відчутно, якщо порівняти її з заробітками на аналогічних посадах в нашій країні.

Крім цього, робота на СТО в Європі дозволяє людині отримає великий досвід, навчитися користуватися сучасними технологіями, пристроями і матеріалами, підвищити свій рівень професіоналізму і, як результат, отримати запрошення від роботодавця залишитися в його команді на постійну роботу.

Єдиним мінусом, який таким можна назвати з великими труднощами, є важливий факт: робота на СТО за кордоном не легка - вам не дозволять несерйозно ставитися до своїх обов'язків або не виконувати завдання в строк. Порушення дисципліни або невиконання зобов'язань тягне за собою штрафи, і навіть звільнення. Однак, якщо ви готові навчатися всьому новому і старанно працювати, то вам нема чого боятися. Навпаки, особливо старанних працівників заохочують преміями і різними бонусами.