Легальна робота в Європі

Робота водієм в Чехії

Найдено 2 вакансий
Чехія
Чоловікам
до 50 років
Потрібен

900 USD - 1100 USD

800 EUR - 1000 EUR

22400 грн - 28000 грн

3500 PLN - 4400 PLN

Карщик
Чехія
Чоловікам
до 60 років
Вимагається

1300 USD - 1700 USD

1200 EUR - 1500 EUR

33500 грн - 41900 грн

5300 PLN - 6600 PLN

Водій грузових автомобілів С, С+Е

Робота водієм – надзвичайно складна та відповідальна. Не зважаючи на серйозність такої роботи, водії, як правило, отримують високу заробітну плату та мають хороші перспективи працевлаштування за кордоном. Оскільки Чехія стала конкурентоспроможною державою серед європейських країн у працевлаштуванні українців, то і збільшилась кількість вакансій та можливостей для водіїв. Проте варто пам’ятати, щоб працювати водієм потрібно мати не лише водійське посвідчення, а й стаж роботи, тоді працівник гарантовано отримає належну роботу в цій країні.

Водії на пасажирські перевезення в Чехію

Вакансії водія в Чехію набувають все більшої популярності серед українців. Наших водіїв-співвітчизників не влаштовує заробітна плата в Україні, тому вони шукають хорошого заробітку в Європі. Отримати хорошу роботу водієм пасажирських перевезень в Чехії можливо, проте слід пам’ятати, що одних водійських прав буде замало (обов’язкова категорія B, C), потрібно отримати спеціальний чеський документ, який дасть вам право працювати у цій сфері.

Чеські роботодавці, які керують транспортними фірмами, завжди звертають увагу на досвід роботи потенційного працівника. Мінімальний стаж, який потрібен для того, щоб працювати водієм у Чехії, маю бути не менше 3-х років. Якщо до того ви вже працювали водієм в Європі, то шанс отримати роботу у вас збільшиться. Робота водієм в Чехії без досвіду роботи майже не можлива, але якщо ви прагнете працювати, то, можливо, потенційний роботодавець розгледить ваш робочий потенціал.

Водії на вантажоперевезення в Чехію

Все частіше чеські роботодавці потребують водіїв для перевезення вантажів, саме такі вакансії потребують водійських прав категорії C + D. Працюючи на такій роботі, далекобійник може отримувати в середньому 1500 євро в місяць. Проте, варто зауважити, що робота водієм в Чехії буває двох видів:

  • Міжнародні перевезення;
  • Перевезення в межах однієї країни.

Найзатребуванішим варіантом є саме міжнародні перевезення, оскільки саме цей вид перевезень надзвичайно популярний серед українців, які уже не один рік їздять на чеських фурах. Міжнародник має свій особливий, проте нерегулярний графік праці: він складається з рейсів, які можуть тривати приблизно від одного до двох тижнів. Роботодавці добре оплачують міжнародні рейси, проте і вимагають досвід роботи у працівника та відповідно високий професіоналізм.

Робота водієм в Чехії з АМ Лінгвіста

Чимало є бажаючих, які мають всі можливості та здібності для того, щоб працювати водієм в Чехії, проте не знають, як це зробити. Робота водієм в Чехії для українців – це можливість для кваліфікованих працівників отримувати гідну зарплату, так і здобути ще більше досвіду праці. Наша компанія підбере найвигіднішу для вас вакансію водія від провірених чеських роботодавців.

Дзвоніть прямо зараз
+38 (067) 362 04 74
+38 (050) 371 98 00
+38 (093) 951 22 27
Задати питання